Yönetim Kurulumuz

AHMET ESKİCİ - BAŞKAN

1963 Yılı Kayseri Dogumluyum Ortaokulu ve Liseyi TED Kayseri Kolejinde ,Üniversiteyi Gazi Üniversitesi İsletme fakültesinden Okudum 1993 Yılından beri Ticaretle Uğraşmaktayım Ticaret odası Ve Eğitimle ilgili bazı sosyal kurumlarda görevler Aldım Evli ve iki Çocuk Babasıyım Eşim Aslı , Oğlum Mehmet Mert ve Kızım İlayda Ablam Emine (Büyüknalbant) TED Kayseri Kolejinde Okudu Ailemdem ve yakın çevremden birçok kişi gibi bende TED Koleji mezunu olmaktan ve Okulumuzun şehrimize ve ülkemize verdiği katkılardan dolayı gurur duymaktayım

 • Eskici İç ve Dış Ticaret Firma Sahibi.

KORAY ŞAPCI - BAŞKAN YARDIMCISI

1980 Kayseri Doğumluyum. İlk, Orta ve Lise eğitimimi TED Kayseri Kolejinde tamamladıktan sonra Amerika'da 4 yıllık Lisans eğitimimi İşletme üzerine tamamladım. Amerika'da yaşadığım yıllarda Amerika'daki Türk Derneğinin Yönetim Kurulu'nda Sayman ve Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundum. Türkiyede çeşitli dernek, kurum ve komisyonlarda görevler aldım. Halen aktif olarak Amerika'nın en büyük Fraternity grubu olan Sigma Chi üyeliğim devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıyım.

 • Metaş Teknik Hırdavat - Firma Ortağı
 • www.hirdavatburada.com - Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi

AYLİN GÜPGÜPOĞLU - SAYMAN

1974 yılı Kayseri doğumluyum. Orta ve lise öğrenimimi Ted Kayseri kolejinde tamamladım. Erciyes Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden 96 yılında mezun oldum. Daha sonra Amerika'da Point Park Üniversite'sinde MBA yüksek lisansı yaptım. Sonrasın da Finanasbank Kayseri şubesinde kurumsal pazarlama bölümünde MT olarak 4 yıl görev yaptım. Su an itibariyle ev hanımıyım. Evli ve bir çocuk annesiyim.

 • Ev Hanımı.

Mert KARAHAN - GENEL SEKRETER

 • Karahan Hukuk Bürosu - Yönetici

KÜBRA İPEK BİRER - GENEL SEKRETER YRD.

1988 Kayseri doğumluyum. ilk ve orta okulu; T.E.D Kayseri Koleji, liseyi; Sami Yangın Anadolu Lisesi'nde okudum. 2013 yılında Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nden mezun oldum. 2014 yılından bu yana Kayseri Forum A.V.M.'de İpek Birer Eczanesini işletmekteyim.

 • İpek Birer Eczanesi - Firma Sahibi

EBRU BİLLUR - ÜYE

1975 tarihinde Kayseride doğdum. İlkokulu Feridun Cıngıllı ilkokulunda okudum.orta ve lise eğitimimi Ted Kayseri Kolejinde tamamladım.Lisans eğitimi yarıda bıraktım.bir süre halıcılık mesleğiyle uğraştım.şuan halen Billur kuru kahvecisinde aktif olarak çalışmaktayım.

 • Billur Kahve - Firma Ortağı

ALPER AKIN - ÜYE

1979 Kayseri Doğumluyum. İlk, Orta ve Lise eğitimimi TED Kayseri Kolejinde tamamladıktan sonra Erciyes Üniversitesindeki eğitimimi yarıda bıraktım ve ticaret hayatım başladı. Sosyal Medya ve e-ticarete olan merakımdan dolayı bu alanda ilerlemeyi tercih ettim, şu anda aktif olarak başta www.hirdavatburada.com olmak üzere 2 farklı e-ticaret sitesinin yöneticiliğini yapmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • e- ticaret Müdürü

GÜLŞAN BAŞYAZICIOĞLU - ÜYE

1978 yılında Kayseri’de doğdu.1997 yılında TED Kayseri Koleji’nden mezun oldu. 1999 yılında Erciyes Üniversitesi Tekstil bölümünden, 2004 yılında Çankaya Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. 2011 yılından beri Kayseri’de Swarovski mağazasının işletmesini yapmaktadır.

 • Swarowski - Kayseri - Firma Sahibi

AHMET BÜYÜKNALBANT - ÜYE

1988 Kayseri doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi TED KAYSERİ KOLEJİ nde , lise eğitimimi ise Sami Yangın Anadolu Lisesinde tamamladım. Yeditepe Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri mezunuyum. 2010 yılından beri ortağı olduğum kuyumculuk mağazasında çalışmaktayım.

 • Güler Sarraf - Firma Ortağı
 • Atasay (Kazancılar) - Firma Ortağı
 • Atasay (Kayseri Forum)- Firma Ortağı

Yönetim Kurulu - Yedek Üyeler

Cengiz Bıçakçıoğlu
Selçuk Yapışlar
Recep Tiritoğlu
Alper Yurci
Ahmet Uzandaç
Melahat Kınaş
Canan Öztaşkın
Mehmet Çalapkorur
Mehmet Canıtez